Laura ontmoet Zumba-oprichter Beto Perez uit Colombia!
Afgelopen zondag 27 september bezochten Laura, Angelique, Chantal en Anouschka de SolidSound conventie in Utrecht. De SolidSound conventie is speciaal voor fitness en/of aerobicinstructeurs die de nieuwste moves, choreografieen en rages willen volgen in de fitnessbranche.
Het is jullie waarschijnlijk niet ontgaan dat Zumba op dit moment de grootste rage binnen de fitnessbranche is en niemand minder dan Beto Perez, de oprichter en bedenker van Zumba was op deze conventie aanwezig. Laura, Anouschka en Chantal waren erbij en mochten meedoen in zijn te gekke workout!
Een 15 minuten durende mix van Michael Jackson zette de zaal al direct op z’n kop. Maar ook Combia, salsa en merenque deden de voeten, benen, armen en hart sneller bewegen! Binnen no-time was de zaal bedwelmd met mensen en hun bezwete lichamen.
Het was een unieke ervaring en Laura heeft weer tal van nieuwe ideeën voor de Zumbales! Voor aanvang van de les was er nog even tijd voor een foto, handtekening en een praatje met Beto.



