Leuke lessen

Speciaal voor mensen met een dalurenabonnement wordt er op maandagmiddag 13:30 uur een Zumbales gegeven. De les wordt gegeven door onze enthousiaste Naomy!

Ook geeft Naomy op donderdagochtend de Zumbales om 9:30 uur. Na deze les heb je weer energie voor 10 en kan je er weer tegen aan.

Op maandagavond geeft Gesus een heerlijke bodyshapeles! Een les waarbij gewerkt wordt d.m.v. cardiotraining en krachtoefeningen aan het hele lichaam. Dus wil je voor de zomer nog even in shape komen, ga dan naar Mastertrainer Gesus!

Op zaterdag geeft Laura de Cardio Class! Een les waarbij de eerste 30 minuten aandacht gegeven wordt aan cardiotraining d.m.v. leuke choreografieën. De laatste 20 minuten wordt er aandacht besteed aan krachtoefeningen voor het hele lichaam, met name de been en buikspieren!

<!--caption01-->


/Judo_jeugd_n66m101
/Een_nieuwe_dansjuf_n255m434
/Zumba_nieuws_n236m389


© Ontwerp en CMS - SystionLive