Help Sportstudio Buiten aan een eigen AED

Help Sportstudio Buiten aan een eigen AED

Uncategorized -

Voor de veiligheid van al onze leden… Help Sportstudio Buiten aan een eigen AED?

Bij Sportstudio Buiten zou een AED moeten hangen, omdat bij onze sportschool een diversiteit aan klanten komen sporten. Denk aan klanten die uit gerevalideerd zijn bij het ziekenhuis, die bij ons na het revalideren onder de kundige leiding van onze instructeurs begeleid worden. Maar ook klanten die een hersen/of hartinfarct hebben gehad en/of andere fysieke klachten, 60+ers, zelf Ook worden hier Parkinson Bokstrainingen gehouden voor mensen met een niet aangeboren hersenafwijking. Het is altijd mogelijk dat er bij een van onze leden het ondenkbare gebeurt en dat je de AED nodig hebt. Daarnaast is het natuurlijk belangrijk om alle leden van Sportstudio Buiten goed te kunnen helpen, want iedereen weet… een ongeluk zit in een klein hoekje!

Door een kleine bijdrage kunnen we dit samen voor elkaar krijgen!

Help jij Sportstudio Buiten aan een eigen AED? Klik hier om naar de actie te gaan.

Leave a Comment

Name*

Email* (never published)

Website

FitnessGYM theme only for $58

Wij zijn op maandag t/m vrijdag open van 09:00 tot 22:00 & in het weekend van 09:00 tot 15:00